لیگ برتر انفرادی نوجوانان و جوانان (بانوان)

پایان ثبت نام 14 مرداد 1402 ساعت 23 ثبت نام شده 205

gender 14 تا 17 سال
16 تا 41 سال
QR Code

مربی نام و نام خانوادگی محل زندگی درجه کمربند
1 آرزو فرهادی هانیه روستاپیرلر شهر شهريار
2 آسیه ارشدی بیدگلی یگانه ده حق تهران - حوزه جنوب شرق
3 آسیه بهاری نیا حدیث اسلامی فرد پردیس
4 آسیه بهاری نیا زهرا فیض آبادی پردیس
5 اختر كياني الینا احمدیان صائین تهران - حوزه جنوب غرب
6 اختر کیانی آتنا قلی زاده تهران - حوزه جنوب غرب
7 اختر کیانی رومینا نوروزی کهریز تهران - حوزه جنوب غرب
8 اختر کیانی فاطمه احمدی تهران - حوزه جنوب غرب
9 اذر پناهی فاطمه درشتی بوستان
10 استا ابراهیمی اسما صداقت منصوری تهران - حوزه جنوب غرب
11 استاد آذر پناهی فاطمه غفوری چهاردانگه
12 استاد بهاری نیا الهه حسین زاده جبار پردیس
13 استاد بهاری نیا ترانه اسدی پردیس
14 استاد بهاری نیا صنم رسولی پردیس
15 استاد بهاری نیا فاطمه یوسفیان پردیس
16 استاد بهاری نیا محنا ملکی پردیس
17 استاد زهرا شهریاری فاطمه عراقی تهران - حوزه شمال شرق
18 استاد زهرا شهریاری مبينا مالا ميري كجوري تهران - حوزه شمال شرق
19 استاد شهریاری تارا تولاِ تهران - حوزه شمال شرق
20 استاد فرناز امینی ياسمن شربتيان سمنانی تهران - حوزه شمال غرب
21 استاد گیتا ویسی ایدا خورشیدی تهران - حوزه جنوب غرب
22 استاد گیتا ویسی شیدا زرندی تهران - حوزه جنوب غرب
23 استاد گیتا ویسی عسل جعفری اشمقی تهران - حوزه جنوب غرب
24 استاد گیتا وییسی آیدا کرامتی زاده قدس
25 اعظم درستی غزل رحمتی تهران - حوزه شمال شرق
26 اعظم درستی محدثه قاسمی تهران - حوزه جنوب شرق
27 اعظم کچویی فائزه فارسی ورامين
28 الهه دیانتی کیمیا سادات میرمحمدی تهران - حوزه شمال شرق
29 انسیه خادمی مریم سلیمانی پاكدشت
30 بهاره محلوجی کیمیا رخی شهر شهريار
31 ربابه قبله علیپور زینب بیابانی بهارستان
32 رویا محمد حلمی حنانه حسینی شمیرانات
33 زهرا جاهد ایناز رازگردانی تهران - حوزه شمال شرق
34 زهرا رفیع فاطمه محمدی اسلامشهر
35 زهره مرادی نادیا نصرتی تهران - حوزه شمال غرب
36 زینب ادیب زاده الهام شکوری تهران - حوزه شمال شرق
37 زینب ادیب زاده پارمیدا مهدی قلی زاده میری تهران - حوزه شمال شرق
38 زینب ادیب زاده حنانه ایرانشاهی تهران - حوزه شمال شرق
39 زینب رضازاده هلنا زارعی شهر شهريار
40 زینب یعقوب زاده کلیشمی سحر آصفی نظرلو تهران - حوزه شمال غرب
41 سکینه کشاورز سارینا باقری احمد آبادی تهران - حوزه جنوب غرب
42 سکینه کشاورز سارینا محمودیان یونسی شهر رباط كريم
43 سمیرا محمدی نصر آبادی الهه ربیعی کنارسری تهران - حوزه شمال غرب
44 سهیلا علی طاهری دنیا شاقلانی لور قدس
45 سهیلا علی طاهری زینب شقاقی قدس
46 سهیلا علی طاهری سمانه کاظمی قدس
47 سهیلا علی طاهری مبینا حصاری قدس
48 سهیلا سیاحی ستایش معصوم پور امیراباد شهر شهريار
49 سهیلا سیاحی سوگند صادق پور علمداری شهر شهريار
50 سهیلا علی طاهری هلیا محبی قدس
51 سودابه مهدي زاده ازديني ملیکا ارجمند سهل آباد شهر رباط كريم
52 سودابه مهدی زاده ازدینی فاطمه احمدی شهر رباط كريم
53 سیده پروین رضوی ریحانه نایب لو تهران - حوزه شمال شرق
54 سیده پروین رضوی فاطمه بختیاری تهران - حوزه شمال شرق
55 سیده فاطمه میر رفیع فاطمه بیات زاده تهران - حوزه جنوب غرب
56 شهلا سوارآبادی غزل فضلی قرانقیه تهران - حوزه شمال غرب
57 شهناز جوانمرد کوثر خدادادی تهران - حوزه جنوب شرق
58 شهناز جوانمرد ياس مينا قاسمي تهران - حوزه جنوب شرق
59 شهناز شجاع زهرا سیدی بهارستان
60 طاهره جهانی فرید فاطمه رستمی اسلامشهر
61 طیبه برومند کلاته ریحانه شاه محمدی شهر شهريار
62 عصمت غلامی غزل رستمی پریزاد بهارستان
63 غزال عجم زمانی سولماز جمال دبگلو شمیرانات
64 فاطمه شعبانعلی فاطمه محمدي تهران - حوزه جنوب شرق
65 فاطمه ترکاشوند فاطمه داشاب تهران - حوزه جنوب غرب
66 فاطمه جوانی زهرا سوری تهران - حوزه شمال شرق
67 فاطمه جودکی نرگس لیاقی تهران - حوزه جنوب غرب
68 فاطمه دری دولت ابادی آتنا زینالی علیشاهی تهران - حوزه شمال شرق
69 فاطمه رحیم زینالی زينب خوش اخلاق ورنو سفا دراني تهران - حوزه شمال شرق
70 فاطمه رحیم زینالی مبینا محمدی تهران - حوزه شمال شرق
71 فاطمه رحیم زینالی محدثه گل تهران - حوزه شمال شرق
72 فاطمه رحیم زینالی ملیکا زمانی آشتیانی تهران - حوزه جنوب شرق
73 فاطمه شیرین کیا نازنین دولتخواه قره قاسملو تهران - حوزه جنوب شرق
74 فاطمه عاطفی رضوانه بغدادی ورامين
75 فاطمه کیائی فاطمه صالحی تهران - حوزه شمال شرق
76 فاطمه کیایی نازنین فاطمه میرزائی قلعه نوئی تهران - حوزه شمال شرق
77 فرانک نظریان سارا دولی تهران - حوزه شمال غرب
78 فرانک نظریان سحر دولی تهران - حوزه شمال غرب
79 فرانک نظریان غزل اشتن تهران - حوزه جنوب غرب
80 فرانک نظریان فاطمه کرمی تهران - حوزه جنوب غرب
81 فرناز امینی ریحانه دشتی تهران - حوزه شمال غرب
82 فهیمه ابراهیمی فائزه معرفت تهران - حوزه جنوب غرب
83 فهیمه ابراهیمی لیلا عظیمی تهران - حوزه جنوب غرب
84 فهیمه ابراهیمی نرگس آشفته اسلامشهر
85 گلناز شریفی حبیب زاده نسترن موگوئی تهران - حوزه شمال غرب
86 گیتا ویسی آتنا باقری تهران - حوزه جنوب غرب
87 گیتا ویسی آیلار حضوری بخشایش تهران - حوزه جنوب غرب
88 گیتا ویسی پریماه چنگی تهران - حوزه جنوب غرب
89 گیتا ویسی رقیه پورقاسمی پاسکه تهران - حوزه جنوب غرب
90 گیتا ویسی روژین جعفری تهران - حوزه جنوب غرب
91 گیتا ویسی رویا شادمان قدس
92 گیتا ویسی سودابه نیازی تهران - حوزه جنوب غرب
93 گیتا ویسی مائده دادگر تهران - حوزه جنوب غرب
94 گیتا ویسی نیلوفر نجفی تهران - حوزه جنوب غرب
95 گیتاویسی مبینا شعبانی لاشه تهران - حوزه جنوب شرق
96 لعيا جمشيدي مانا ماهر تهران - حوزه شمال غرب
97 مرضيه گلپايگاني صبا صباحی تهران - حوزه شمال شرق
98 مريم كيائي نادیا پرنگ تهران - حوزه جنوب شرق
99 مریم آذرمهر آتنا ابراهيمى تهران - حوزه شمال غرب
100 مریم آذرمهر زينب شيران تهران - حوزه شمال غرب
101 مریم حجتی فرید آتنا کاکولوند تهران - حوزه شمال غرب
102 مریم رنجکش فاطمه حسنی شهر شهريار
103 مریم رنجکش مائده جودکی چگینی شهر شهريار
104 مریم صفاری روژین حسینی تهران - حوزه شمال شرق
105 مریم صفاری سارینا مرادی تهران - حوزه شمال شرق
106 مریم صفاری شیدا عقیلی گواری تهران - حوزه شمال شرق
107 مریم عربی سپیده قاسمی تهران - حوزه شمال غرب
108 مریم کیایی مبینا همیوند تهران - حوزه جنوب شرق
109 مریم وظیفه خانقاه کوثر علیزاده شهر شهريار
110 مریم وظیفه خانقاه مبینا حمیدی شهر شهريار
111 معصومه سلياني زهرا حسین پور اسلامشهر
112 منیژه یوسفی شیرین طاطائی رودهن
113 مینا فتح الهی عسل نیکنام تهران - حوزه جنوب غرب
114 مینا فرجی پور فریناز بیات حجتی تهران - حوزه شمال غرب
115 ندا زارع سارا صوفی نیارکی تهران - حوزه شمال غرب
116 ندا زارع فاطمه پناه زاده ري
117 ندا زارع فاطمه مقدم مغانلو بهارستان
118 ندا محمدی آیلار صفری قدس
119 ندا محمدی همتا سلیمان آبادی قدس
120 ندازارع محدثه صفا تهران - حوزه شمال غرب
121 هدیه آقامحمدکاشی ساجده طحانیان کاخکی تهران - حوزه شمال شرق
122 هدیه آقامحمدکاشی شیما پیام تهران - حوزه شمال شرق
123 هدیه آقامحمدکاشی فاطمه شعبان تهران - حوزه شمال شرق